«МИ – МОЛОДЬ ІВАНКІВЩИНИ»

Публікації Трибуни Праці

Заголовок цієї публікації – це назва групи в Тelegram, у якій спілкуються, об’єднані  спільним бажанням зробити своє селище кращим, його молоді жителі. Нещодавно дехто з них продемонстрував на практиці, що будь­які ідеї, коли дуже захотіти, можна втілювати у життя. Розповім читачам нашої газети лише про два факти, що свідчать:  багато наших молодих сучасників нічого не чекають для себе на блюдечку з голубим обідком – вони сама засукують рукава і здійснюють щось із  задуманого.

ВЕЛИКИЙ ФІНАЛ  НА ВЕЛИКОМУ ЕКРАНІ – НА ВЕЛИКІЙ ПЛОЩІ

Приклад перший – діяльність молодіжної організації «Трансформер», котру створив, очолює і в рамках якої з допомогою однодумців почав проводити різні цікаві заходи тележурналіст Євгеній Куруленко. Візьмемо останній з них – створення в Іванкові Фан­зони, куди збиралася молодь під час недавнього Чемпіонату Європи з футболу «Євро­2020».

На центральній площі селища, перед великим екраном, оповіщена через соцмережі, збиралася молодь, щоб  змістовно, у приємній атмосфері проводити вечори за спільним переглядом трансляцій футбольних матчів.

При цьому організатори заходу оголошували конкурси «провидців» – на вгадування рахунків матчів, а переможців нагороджували призами.

Так, підтримати українську збірну, яка грала зі збірною Англії у чвертьфіналі, на центральній площі Іванкова зібралося понад дві сотні  молодих людей. Погляньте на перші дві ілюстрації цієї розповіді – і без коментарів зрозумієте: ідея сподобалась багатьом нашим  юним землякам. Разом співали Гімн України, разом вигукували кричалки та скандували, разом засмучувалися від пропущених голів – атмосфера справді була «стадіонною».

Так само влаштовано було і трансляцію фінального матчу цього Чемпіонату, в якому зустрічались збірні Англії та Італії. Хоч і не дуже приємними залишились спогади  про результат матчу Англія­Україна  (4:0 не на нашу користь), зате  навпаки – дуже приємно було багатьом від атмосфери, що панувала на Фан­зоні. Там, до речі, як і обіцяли організатори, вручалися призи найпалкішим вболівальникам, а ще знавцям історії Чемпіонату Європи.

Хто скаже, що такий уболівальницько­спортивний захід був формальним, штучно надуманим і не потрібним? Вважаю, що ніхто так не скаже!

 

Павло СМОВЖ.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

На фото: фрагменти Фан­зони в Іванкові під час «Євро­2020»; учасники   зустрічі членів майбутньої молодіжної ради Іванківської тергромади. На неї не змогли з різних причин прийти всі бажаючі, проте пройшла вона конструктивно. Дай, Боже, втілити плани у життя!..

Фото автора.