Іванків буде туристичним об’єктом

Публікації Трибуни Праці

15 липня в Іванкові, а потім у селах Болотня та Обуховичі, побувала група волонтерів-ентузіастів туристичної, скажемо так, справи. Я зустрівся з ними в  історико-краєзнавчому музеї, де вони не лише ознайомились з цікавими багатьом експозиціями, а й обговорювали план спільних дій щодо включення деяких наших населених пунктів до  туристичної мапи Київщини.   Тут були організатори екскурсійних турів по Україні – представники турфірм і туристичних клубів,  працівники  управління молоді й спорту Дніпропетровської ОДА та Київського обласного молодіжного центру, журналісти, які не лише пишуть на теми культури, історії, туризму, а й самі організовують відповідні екскурсійні заходи.

Поспілкувавшись з ними, я вирішив розповідь про  враження від відвідин  нашого краю фахівцями побудувати на коротких інтерв’ю з гостями. Бо мої співрозмовники  сказали головне про те, чим цікавий наш край і як маємо використовувати наявні в нас потенційні туристичні можливості.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Інтерв’ю взяв Павло СМОВЖ.

ВІД  АВТОРА. Як бачите, шановні читачі, навіть  висновок мені не треба робити. Бо він напрошується саме таким, як сказав  М. Богатир: про Іванківський «магніт» для туристів і додаткові надходження в місцевий бюджет повинні дбати, насамперед, ми самі. А такі активні люди, як ось члени цієї групи гостей, можуть лише допомагати нам.

* Стріт-арт (англ.) – вуличне  образотворче мистецтво. Основна частина стріт-арту — графіті  (спрей-арт). Художники, які перетворюють вулиці на свої картинні галереї, займаються стріт-артом у більшості випадків для того, щоб безпосередньо спілкуватися з громадськістю в цілому та привертати увагу до цього виду мистецтва як молоді, так і старшого покоління.