А БЕЗ ВОДИ – І НІ ТУДИ, І НІ СЮДИ…

Публікації Трибуни Праці

 

Інформаційним приводом для цього інтерв’ю стала скарга до редакції з Обухович.

Хоча я вже давненько збирався написати про проблеми, пов’язані  з централізованим водопостачанням у тих селах Іванківщини, де діють мережі КП ІСР «Іванківське комунальне управління водного господарства». Адже їх багато й вони, на жаль, типові для сьогодення. Але спочатку процитую отриманий лист.

«Позбавили нас води…

Ми, жителі  вулиці ім. Шевченка с. Обуховичі просимо вашої допомоги. На нашій вулиці стояла одна на село водорозбірна колонка, яка обслуговувала нас, «старців», яким за 80 років. Особисто я – інвалід  першої групи, не ходячий, без однієї ноги. Але приїхали з водоканалу «ділки», закрили воду, зрізали «болгаркою» колонку при землі. Біля магазину, неробочу, теж при землі зрізали.

Хто дав таку команду?

Колонки встановлювались після аварії. Тоді, при Радянському Союзі, воду, газ проводили безкоштовно.

У минулому році, як не стало у колодязях води, теж перекривали воду. Я поїхав до тодішнього голови райради В.І. Потієнка і він вирішив це питання. І ми колонкою користувались до 21 квітня нинішнього року. Доки її  не зрізали…

19 червня 2020 р. мені поставили електростимулятор, 1 лютого 2021 року ампутували ногу. 8-го червня дали першу групу інвалідності. Так як  живу сам, то найняв жінку, яка за мною доглядає. Вона кожен день ішла повз колонку, набирала в пляшку води і мені вистачало на день. Бо в колодязі вода непридатна для пиття. А тепер мені доводиться купляти воду в магазині.

Хочу попросити вас, щоб допомогли мені, 87-річному пенсіонеру, щоб працівники КУВГ поставили на місце колонку і пустили воду за свій рахунок.

Михайло Олексійович  ШУМАК,

інвалід першої групи».

Розмовляємо з  керівником ІКУВГ  Іваном  Сергієнком. Спочатку прошу його пояснити описану ситуацію по Обуховичах.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло Смовж.

на знімку: начальник відділу обліку та реалізації послуг ІКУВГ Світлана Аврамчук ( посередині) й техніки з обліку води Оксана Сидоренко (перша зліва) та Наталія Руденко. Завдяки  і їх сумлінності вдається наводити все більше порядку з оплатою сільськими споживачами добутої з надр води.

 

Фото автора.