Відсвяткували 30-річний ювілей держави

Публікації Трибуни Праці

 

У період пандемії з приводу коронавірусної інфекції відзначення 30-літнього ювілею держави стало першим масовим святом у нашій об’єднаній територіальній громаді.

Дійства з цієї визначної дати відбувались цього разу помітно заздалегідь: у другій половині дня 20 серпня. Як завжди – на центральній площі Іванкова. Тут традиційно була влаштована виставка робіт народних умільців «Всім серцем любіть Україну свою», проводились майстер-класи їхнього та вихованців ЦДЮТ  рукоділля, демонструвались картини  заслуженого майстра народної творчості України Василя Скопича та художні твори вихованців Іванківської дитячої школи мистецтв ім. М. Примаченко. Дітвора вилаштовувалась у черги до атракціонів. З 15 до 21 години бажаючі мали змогу відвідати історико-краєзнавчий музей. Виставку своїх виробів та товарів пропонували Іванківський хлібозавод, інші підприємці.

А паралельно в Іванківському Центрі соціально-психологічної реабілітації населення відбувалось відкриття виставки творчих робіт учасників АТО/ООС «АртБліндаж-2021», приуроченої 30-й річниці Незалежності України. 17 учасників бойових дій АТО/ООС представили свої вироби з дерева, металу, в тому числі – з «відпрацьованих» гільз, малюнки, вишивки, виготовлені власноруч побутові предмети тощо. На урочистості сюди організатори запросили ветеранів, активістів та волонтерів ЦСПР, яких було відмічено медалями, грамотами та подяками. Учасників зібрання вітали голова селищної ради Тетяна Свириденко, директор ЦСПР Галина Бабич, голова ГО «Учасники бойових дій АТО» Віктор Красюн.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ,

Людмила ШУНКОВА.