Пишаємось успіхами земляків-спортсменів

Публікації Трибуни Праці

 

 

День фізкультури і спорту відзначають не тільки професійні працівники цієї  сфери – тренери, вчителі фізичної культури, інструктори фізкультури, спортсмени, керівники спортивних секцій, організатори та спонсори змагань, а й усі небайдужі до спорту та фізичної культури люди. Які не лише допомагають спортсменам, вболівають за них, але й самі дбають про своє здоров’я та відмінне самопочуття, що неможливо без систематичних занять фізичною культурою.

Нинішнього року, у зв’язку з введенням карантину через COVID-19, кількість змагань різного рівня (від міжнародних до місцевих) була зменшена. Але, незважаючи на цей об’єктивний фактор, спортсмени Іванківщини і за таких умов гідно представляли її на змаганнях різних рівнів з багатьох видів спорту.

Відзначились на обласних та всеукраїнських змаганнях з рукопашного бою, фрі-файту та ММА (бойових мистецтв) вихованці Андрія Вікторовича Примаченка. Так, Богдан Волочай виборов перше місце в чемпіонаті України з рукопашного бою серед дорослих. Анатолій Юрковський став срібним призером чемпіонату України з рукопашного бою серед дорослих. Марк Качан та Владислава Матвійчук – бронзовими призерами чемпіонату України з рукопашного бою серед юнаків та дівчат.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Надія БІРЮК,

начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту

 Іванківської селищної ради.

На знімку: А.В. Примаченко зі своїми вихованцями-«берсерками».