“Запобігти! Врятувати! Допомогти!” – девіз нашої служби

Публікації Трибуни Праці

 

День рятівника – це свято сильних і відважних людей, які обрали  ризиковану професію, що вимагає від них безмежного запасу міцності, щоденної мужності і справжньої відваги. Долаючи небезпеку, виходячи один на один зі стихією, вони рятують найдорожче в світі – людські життя. Авторитет рятувальника, безумовно, високий серед населення. Взагалі, у всьому світі служби порятунку користуються глибокою довірою народу.

Колективи 41­ї Державної пожежно­рятувальної частини (смт Іванків, начальник  Олександр Вождаєнко) та  60­го Державного пожежного рятувального поста (с. Розважів, начальник  Валерій Гринцевич)  сумлінно виконують поставлені перед ними завдання, спрямовані на захист населення від стихійних лих та надзвичайних ситуацій. Лише з початку нинішнього року особовий склад підрозділів  ДСНС 226 разів виїжджав на гасіння пожеж та ліквідацію їх наслідків, надавав допомогу під час виникнення ДТП, ліквідовував наслідки негоди, відчиняв заблоковані приміщення та інше.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Наталія ПОЛИВАЧ,

начальник відділу організації профілактичної роботи Вишгородського районного  управління ГУ ДСНС України

у Київській області, підполковник служби цивільного захисту.

На знімку:   особовий склад 2­й караулу 41­ї ДПРЧ на чолі  з начальником частини Олександром ВОЖДАЄНКОМ (перший зліва), його заступником Олександром СОЛОВ’ЯНОВИМ (крайній справа) та начальником караулу Владиславом БАЦАНОМ (третій зліва).