На Прикарпатті підстрелили червонокнижного птаха

Новини України

Птаха браконьєри підбили на риборозплідних ставках, куди він прилетів, щоб виловити рибу.

На Прикарпатті, в одному з мисливських угідь, браконьєри підстрелили скопі, яка занесена до Червоної книги. Про це в неділю, 19 вересня, розповів заступник директора Галицького національного природного парку Володимир Бучко.
Він уточнив, що інцидент стався в селі Межиріччя Долинського району Івано-Франківської області.
“Знову в мисливських угіддях вбивають рідкісних птахів. Скопа підбита браконьєрами на риборозплідних ставках. Кільце металеве – Музею зоології Хельсенкі (Фінляндія) М-74967. Кольорове жовте – TAN”, – написав Бучко.
На жаль, птах не вижив. За словами Бучка, людина на фото знайшла птицю ще живою і повідомила зоозахисникам.
Однак в коментарях звернули увагу на ряд невідповідностей: “Чомусь я йому не вірю? Мисливські собаки, одяг відповідний і робити такі фото, замість того, щоб хапати і везти птаха в клініку”.
“Не виключено, що цей мисливець сам і вбив цього птаха, а спробуйте довести. У дикій природі приховати вбивство дуже легко”, – відповів Бучко.
Скопа – одна з найрідкісніших і витончених птахів всієї Землі. Числиться в Червоній Книзі МСОП. Відноситься до загону Скопи з сімейства Скопиних, які входять у великий загін Яструбиних.
Раніше повідомлялося, правоохоронці в акваторії Чорного моря в межах території Національного природного парку Джарилгач виявили та вилучили з води 90 креветочних і 9 місінових сіток, в які потрапили і біоресурси, занесені в Червону книгу.
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь