Самовільний підпал може вилитись у значну суму

Публікації Трибуни Праці

 

Незважаючи на сувору заборону випалювання сухої трави та очерету, на номер Cлужби порятунку “101” щодоби надходять  повідомлення  про займання сухостоїв (трав’яного настилу, очерету, сміття) на території Іванківської селищної ради. І з кожним днем  їхня кількість зростає! Загальна площа цих пожеж вражає: уже на сьогодні – понад 75 га.

Переважна їх більшість трапляється через легковажність громадян, котрі, попри чисельні застереження, в т.ч. через ЗМІ, продовжують наводити лад на своїх земельних ділянках та прилеглих територіях шляхом випалювання сухостою. Чи не кожного дня чимало сил та часу пожежно-рятувальні підрозділи витрачають на ліквідацію пожеж і на відкритих територіях. Шкода, що деякі громадяни не розуміють, у скільки державі обходиться таке їх “прибирання”.

Під час подібних пожеж дехто самостійно намагається завадити розповсюдженню полум’я і при цьому нерідко отримує опіки. Крім того, внаслідок вогню, що перекидається від горіння трави та сміття, в людей згорають житлові будинки, господарські споруди, грубі корми для худоби, паркани тощо.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

 

Наталія ПОЛИВАЧ,

начальник відділу організації

профілактичної роботи

Вишгородського районного

управління ГУ ДСНС України

у Київській області, підполковник

служби цивільного захисту.