Святкували разом: і Пречисту, і День Іванкова

Публікації Трибуни Праці

Погода у вівторок 21 вересня хоч і була по-осінньому прохолодною, зате майже без дощу.  Й це також дозволило максимально дотриматися заздалегідь продуманої програми масових заходів з нагоди відзначення 432-ї річниці з дня заснування селища Іванків. Але хто знав заздалегідь, якою вона буде і цього дня? Тож частина запланованих заходів проводилась у закритих приміщеннях.

Зокрема, з 11-ї години  в актовій залі Іванківської дитячої школи мистецтв ім. Марії Примаченко проводилась розважальна програма «Щаслива дитина – успішна громада» – так звані візитівки,  під час яких звучали пісні, вірші, імпровізації  вихованців   дошкільних і шкільних закладів Іванківської ОТГ.

А через годину  розпочались спортивні змагання учнів п’яти шкіл ОТГ  у спортзалі  Іванківської ЗОШ I-III ступенів.

По обіді ж біля Будинку культури, у його фойє та в спортзалі почали працювати розгорнуті там виставки робіт народних умільців під загальною назвою «Чарівний світ рідної землі».  А ще – з ініціативи членів Молодіжної ради при Іванківській селищній раді – була організована  там виставка зброї, яку демонстрували бійці одного із столичних підрозділів поліції особливого призначення. А також – аквагрим і  фотозона «Я люблю Іванків», біля якої фотографувалося багато учасників свята – на згадку.

І все це – під звуки музики й пісень святкового концерту учнів дитячої школи мистецтв  та учасників художньої самодіяльності нашої громади, які виступали вдень на сцені, змонтованій на центральній площі.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло  СМОВЖ, Людмила ШУНКОВА.

Фото авторів та Дмитра РЯБОКЛЯЧА і Тетяни КОЛІСНІЧЕНКО.