ВИХОДИМО НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РІВЕНЬ…

Публікації Трибуни Праці

 

 

На початку вересня у соціальній мережі «Фейсбук» з’явилось повідомлення директора ВК ПП «Славутич» Олени Косян  про відкриття цілодобового «Міні-маркету» на АЗС «Авіаком», що знаходиться за адресою: смт Іванків, вул. Поліський шлях, 1 А,  на кільцевій дорозі в зручному місці, на шляху, що веде у бік сіл в Чорнобильському напрямку.

Ця подія стала радісною не лише для власників та працівників автозаправки, а й для багаточисельних їх клієнтів. Адже віднині вони мають змогу не лише  заправити свій автотранспорт якісним  пальним, а й посмакувати запашною кавою чи чаєм, спробувати різних смаколиків, а також придбати найнеобхідніші для дому продукти харчування чи товари щоденного вжитку.  І такі додаткові послуги  на заправці – досить затребувані клієнтами цілоріч: під час морозів, дощової негоди та спеки.

Особливо цінними є вони для водіїв транзитних маршрутів. Як стверджують багато з них, такий вид обслуговування є і доступним, і досить зручним.

– Ми прагнемо робити все, щоб вийти на європейський рівень, – говорить Олена Миколаївна.  – Щиро вдячні за розуміння, підтримку у своїй роботі, ділові партнерські стосунки голові Іванківської селищної ради Тетяні Свириденко, керівникам усіх підприємств, організації та установ Іванківщини.

Я – не місцева жителька, тож дуже приємно, що мене тепло сприйняли у вашому чудовому поліському краї, що люди, з якими доводиться спілкуватись, завжди йдуть назустріч. Хочу подякувати за плідну працю і підтримку своєму керівництву, колективу, підрядним організаціям.

Запрошую всіх бажаючих відвідати наш магазин. Ми дуже раді кожному клієнту: як на АЗС, так і в магазині. Завжди раді бачити вас!

Це – вже друга осучаснена АЗС «Авіаком» у нашому селищі. У грудні  2017 року було проведено капітальний ремонт АЗС  біля колишнього автопідприємства, на вулиці Івана Проскури, 86 А. Після капітального ремонту приміщення тут відкрили цілодобовий магазин. У ньому, крім супутніх для автомобілістів товарів,  можна придбати і продовольчі товари: хлібобулочні вироби, алкогольні та безалкогольні напої, тютюнові вироби.

Заасфальтували і облаштували майданчик, де у літній період приємно посидіти й перепочити за столиком не лише водіям авто, а й місцевим жителям.

Побільше б таких корисних і сучасних закладів в Іванкові!

Людмила ШУНКОВА.