ЗАПРОШУЄМО НА РОК-КОНЦЕРТ Нарешті це знову станеться: гучний рок повертається!

Публікації Трибуни Праці

 

Молодіжне об’єднання «Трансформер» представляє РОК-КОНЦЕРТ на центральній площі Іванкова. Наше селище знову відвідають популярні музичні гурти.

Німецька група BRAINWASHED  грає у стилі нью-метал. Схожу музику виконують Rammstein, Papa Roach, System Of A Down. Але BRAINWASHED пропонує більше, ніж просто музику. Слова пісень – про небезпеку наркотиків, недопустимість насильства, а також про віру і надію. Про це група говорить своєрідним – але таким сучасним!!! – гучним звуком, тяжкими гітарними мелодіями та вражаючими шоу.

Ще один гурт – український. ONE LIGHT INSIDE – це команда молодих музикантів з Луцька. Вона стала відомою після участі у всеукраїнському шоу Х-ФАКТОР. Хлопці не просто пишуть оригінальну музику, але й створюють власний стиль і дивують масштабними шоу-програмами. Також саме ONE LIGHT INSIDE є автором саундтреку до популярного українського молодіжного серіалу «Київ вдень та вночі», який транслювали на «Новому» каналі.

А нещодавно команда брала участь у співочому шоу на телеканалі «Україна» – «Співають всі». Тематика пісень гурту – дуже важлива і актуальна. У своїх композиціях музиканти пропагують здоровий спосіб життя, мотивують молодих людей до активності в суспільному житті, розповідають про християнські цінності.

Отже, субота  25 вересня, 19:00, центральна площа Іванкова.

Не пропустіть можливість відвідати унікальний концерт! Велика сцена, потужний звук, яскраві спецефекти – це все гарантує незабутній вечір і море палких емоцій!

Вхід – вільний. Але за умови дотримання карантинних вимог!

Євгеній КУРУЛЕНКО,

журналіст.