«Створюємо ліси разом»

Публікації Трибуни Праці

 

В рамках програми Президента України «Зелена країна» Державне агентство лісових ресурсів України проводить громадську Акцію «Створюємо ліси разом».

Старт Акції – 1 жовтня 2021 року.

ДП «Іванківський лісгосп» долучається до участі в Акції. З 1 жовтня по 30 листопада 2021 року, в залежності від погодних умов та з обов’язковим дотриманням обмежень, встановлених з метою недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID­19 на території діяльності підприємства планується ряд заходів – заліснення ділянок, висаджування декоративних та плодових дерев біля навчальних закладів, вікторини, лекції та інші суспільно значущі заходи.

На спеціальному сайті, який вже доступний за посиланням https://zelenakraina.gov.ua/ кожна людина зможе відслідковувати хід висадки лісу по окремих регіонах та долучитися до масштабної еко­ініціативи і висадити ліс. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації на участь в Акції «Створюємо ліси разом». Під час висадки лісівники нададуть садивний матеріал і проведуть майстер­класи по садінню лісу.

Відповідальні контактні особи за проведення Акції по ДП «Іванківський лісгосп» – головний лісничий Марчук Костянтин Сергійович (04591/51840, ivankiv­lg@ukr.net) та пр. інженер з лісових культур – Нечипоренко Наталія Олександрівна (04591/53629, ivankiv­lg@ukr.net).

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до заходів громадської Акції «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента України «Зелена країна».

 

Наталія Нечипоренко,

провідний інженер з лісових культур ДП «Іванківський лісгосп».