СТІНИ БУДИНКІВ УЖЕ ТРІСКАЮТЬСЯ. А КОЛИ ЩЕ ЗАВАЛИТЬСЯ МІСТОК…

Публікації Трибуни Праці

 

Ця проблема мені стала відома нещодавно: дуже багатьом жителям села Запрудка так допекло, що вирішили  вже не терпіти мовчки… Бо ситуація весь час стає гіршою.

Погляньте на фото, зроблені мною кілька днів тому. Люди навперебій запрошували мене до своїх подвір’їв та осель: щоб сфотографував те, що робиться з їхніми будинками і господарськими спорудами; просили, щоб районна газета підключилася до їхньої боротьби…

З чим та ким? Виявляється, як це не дивно може для декого звучати, з… лісівниками. Зокрема, з ДП «Іванківський лісгосп». Бо великовагові фури, що постійно курсують цим селом у ліс та з лісу, навантажені там по саме нікуди колодами, не лише  розбивають благеньке асфальтне покриття його центральної вулиці Шевченка, а й руйнують житла селян.

Вже неодноразово запрудчани зупиняли такі лісовози, викликали поліцію й керівників держлісгоспу. Але що їм можуть сказати водії тих фур?..  Відбувалися досі різними відмовками й лісівники та правоохоронці. Не реагувала  належним чином і місцева влада. Тож процес вивезення лісу сучасними великовантажними автомобілями через Запрудку досі не припинявся.

Ось  фото лісовоза (№1), зупиненого жителями села 11 жовтня біля старенького містка через річечку, що витікає із ставка у центрі села. Цього дня, як і кілька разів раніше, люди теж викликали  поліцію та представників лісгоспу. Кажуть, дзвонили й у Іванківську селищну раду. Прибулий на місце лісничий Обуховицького лісництва, з  лісових масивів якого вивозиться деревина, пообіцяв, що надалі вони не завантажуватимуть фури в лісі, а вивозитимуть її через села Коленцівське і Запрудку власним транспортом – тракторами й «малими» лісовозами… Чи буде дотримана ця обіцянка – покаже  час.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.