«ТриКорд» з Кухарів

Публікації Трибуни Праці

 

Виступи вокально-інструментального ансамблю «ТриКорд» із Кухарів захоплюють як людей старших поколінь, так і  нинішню молодь. Він входить до складу об’єднаного колективу художньої самодіяльності, яким керує Василь Венгльовський. Гурт створено у 2018  році  з його   ініціативи  та одного з колишніх його учасників – Володимира Самійленка. Який і придумав назву «ТриКорд», що символізувала тоді просте виконання (в три акорди) простих пісень.

Зараз, коли колектив виконує складні авторські пісні і застосовує непрості музичні аранжування, ця назва не зовсім відповідає дійсності. Але під нею   гурт здобув  визнання. Колективно було вирішено залишити  назву незмінною.

Першими учасниками гурту були Василь Венгльовський (гармоніка), Володимир Самійленко (бас-гітара), Сергій Моргун (ударні інструменти). З часом до його складу увійшли Роман Котляр (бас-гітара) та Руслан Зубар (композиція  авторських пісень, акустична гітара, вокал). Володимир Самійленко почав грати на клавішному інструменті – синтезаторі. У репертуарі гурту з’явились  авторські пісні. Наприкінці 2019 року колектив поповнив Андрій Котляр (гітара соло, вокал). Він – найстарший учасник: має 62 роки. Останнім  влився Олександр Циганенко (ударні інструменти), наймолодший учасник гурту: йому – 12 років.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Людмила ШУНКОВА.

На знімках: наймолодший учасник гурту Олександр ЦИГАНЕНКО; на сцені (зліва направо): Руслан ЗУБАР, Сергій СТАРЧЕНКО, Андрій КОТЛЯР, Роман КОТЛЯР.