Були гордістю підприємства, прикладом для колег

Публікації Трибуни Праці

 

Давно уже перестало існувати Іванківське автопідприємство. Це був великий колектив двох автоколон – пасажирської та вантажної, працівники яких  виконували дуже значні на ті часи обсяги різноманітних перевезень. Про це я вже не раз розповідав  на сторінках «Трибуни праці». Сьогодні ж хочу поділитися спогадами про  своїх колег – трудову династію Максименків.

Сім’я Максименків – це була гордість для всіх водіїв нашого АТП. Це були невтомні трудівники, які сповна віддавались роботі, слугуючи гідним прикладом для наслідування сучасникам та наступним поколінням.

Ось що розповідає про свого батька та двох менших братів Тамара Андріївна Воєводська з Іванкова:

«Серед багатьох стендів і фотографій музею Іванківського АТП є фотографія і розповідь про мого батька, ветерана підприємства Андрія Денисовича Максименка. На той час, ще сповнений сил та енергії, він стоїть біля пересувного вручну (!) підйомного крана, сконструйованого ним, який постійно був потрібен працівникам з числа обслуговуючого персоналу.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

На знімках: А.Д. Максименко біля свого мобільного крана; водії автобусів Павло Максименко та Єгор Шугаєв; Леонід Максименко.

Олександр КОСЯНЧУК,

ветеран автопідприємства.