«Круглий стіл» у «Трибуні праці»: пішли круги по воді…

Публікації Трибуни Праці

 

Читачі «Трибуни  праці» вже ознайомлені з моєю публікацією про засідання за «круглим столом», яке редакція нашої газети провела 23 вересня ц.р. (див. номер за 1 жовтня ц.р.), де обговорювались питання непрозорого фінансування Енергоатомом та Київською облдержадміністрацією громад м. Славутича, Іванківської та Поліської селищної рад (з тих 10 % кошторисної вартості ЦСВЯП, що передбачені спеціальним законом на соціально-економічний розвиток прилеглих до 30-км зони ЧАЕС територій).

А в номері газети уже за 15 жовтня я розповідав, як розвиваються події далі. Зокрема, про те, що народний депутат України Костянтин Бондарєв після мого звернення до нього ініціював розгляд запропонованого іванківцями законопроєкту, прийняття котрого має внести необхідні зміни в закон про ЦСВЯП – у частині прозорого і об’єктивного розподілу згадуваних коштів – шляхом направлення їх безпосередньо громадам, а не КОДА. І про те, що, як повідомив мені заступник голови Вишгородської райради Олександр Ростовцев, з райради було направлено відповідні листи головам трьох тергромад – Іванківської, Поліської та Славутицької, аби напередодні сесії обговорити з ними план подальших спільних дій у цьому напрямі.

І ось 21 жовтня відбулась сесія Вишгородської райради,  одним з питань порядку денного якої було обговорення і прийняття відповідного звернення щодо необхідності визначення інших шляхів розв’язання існуючої проблеми з розподілом цих коштів до Київської облради та голови КОДА. Про те, як поставились окремі депутати до такої ініціативи, – ексклюзивне інтерв’ю «Трибуні праці» депутата Вишгородської ради Андрія АПАРОВА.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.