АДАПТУЄМОСЬ ДО УМОВ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Публікації Трибуни Праці

 

 

Напередодні нашого професійного свята хочу підсумувати роботу закладів культури Іванківської територіальної громади на нинішньому етапі. Котра постійно спрямовувалась на адаптацію до роботи в умовах децентралізації.

У 2021 році   Іванківський районний Будинок культури (директор О.В. Ступак) став комунальним закладом Іванківської селищної ради і тепер  включає 48 структурних підрозділів. Також маємо тепер КЗ ІСР «Іванківська публічна бібліотека» (директор Н.Д. Лугиня), котра включає 43 структурні підрозділи.  Аналогічно підпорядкована  селищній раді й Іванківська дитяча школа мистецтв ім. Марії Примаченко (директор Л.О. Згурська).

Основне завдання культурної спільноти громади вбачаємо у збереженні і продовженні надбаних віками культурних, моральних і духовних цінностей, а також створенні сприятливих умов для розвитку нових видів, жанрів, способів і засобів створення культурного продукту. Без яких суспільство, нація, кожна окрема людина не можуть мати перспективи.

2021 рік у нашому житті ознаменувався відзначенням 30-річчя Незалежності України, 25-річчя Конституції України та 35-х  роковин Чорнобильської трагедії.

Клубні заклади перебувають у центрі громадського життя. В наших закладах культури  – 136 клубних формувань, у яких бере участь 1210 учасників та 85 дитячих формувань.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Надія БІРЮК,

начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Іванківської селищної ради.