«КРУГИ ПО ВОДІ» РОЗХОДЯТЬСЯ УСЕ ШИРШЕ…

Публікації Трибуни Праці

 

У попередньому номері нашої газети я опублікував інтерв’ю з депутатом Вишгородської райради Андрієм Апаровим, який розповів читачам про деякі перипетії, що виникли під час обговорення на районній сесії питання, поставленого редакцією «Трибуни праці» на проведеному нами засіданні «за круглим столом».

Нагадаю:  розмова стосувалась прийняття змін до закону про ЦСВЯП, які б передбачали усунення «прокладки» між ДП «НАЕК «Енергоатом» і трьома територіальними громадами, прилеглими до 30-км зони ЧАЕС. «Прокладкою» є Київська облдержадміністрація, через яку, згідно з укладеним нею з Енергоатомом  договором, проходять кошти цієї компанії в розмірі 10% кошторисної вартості будівництва  ядерного об’єкта, призначені для допомоги  соціально-економічному розвитку визначених спеціальним законом територій. Ми ж ставимо питання, щоб ці гроші йшли напряму громадам.

І кому, як не Вишгородській райраді, взяти на себе координуючу роль у розв’язанні такого питання? Слава Богу, її керівники й деякі депутати готові взяти це на себе. Й хоча з першого разу не вийшло, слід сподіватися, що вийде надалі.

А сьогодні – про інше: як зреагували на звернення учасників нашого «круглого столу» деякі державні відомства та їх керівники; як взялися допомагати нам окремі політики.

 

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.

ВІД РЕДАКЦІЇ.Сподіваємось, що в наступних номерах газети розповімо  про реакцію керівників і депутатів Поліської ОТГ та м. Славутича на пропозиції учасників нашого «круглого столу», а також   Іванківської селищної ради.