Не звертати увагу на таку ситуацію не можна

Публікації Трибуни Праці

 

У номері «Трибуни праці» за 22 жовтня ц.р. була опублікована моя стаття «Стіни будинків уже тріскаються. А коли ще завалиться місток…», ілюстрована 13-ма фотографіями. 12 з яких  демонстрували серйозні пошкодження житлових будинків у с. Запрудка по центральній вулиці Шевченка. Великі тріщини на їх цегляних стінах, а також на господарських спорудах, стали утворюватися, стверджують селяни, після того, як їхнім населеним пунктом стали регулярно курсувати великі фури, максимально завантажені колодами з лісових масивів Іванківського  держлісгоспу та Київоблагролісу.

Тож уявіть собі реакцію на це господарів постраждалих будівель…

Після газетної публікації в Іванківську селищну раду кілька днів тому надійшло повторне колективне звернення з цього приводу.  Під першим, від 7 липня ц.р. (на ім’я депутата селищної ради Андрія Данилюка), стояло 107 підписів, під цим – понад півсотні).

Не звертати увагу на таку ситуацію не можна ні місцевій владі, ні лісівникам, яких напряму звинувачують у своїх проблемах жителі Запрудки та хутора Коленцівського, де така сама картина…

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.