КЕРІВНИКІВ СЛАВУТИЧА НИНІШНЯ  СИТУАЦІЯ ВЛАШТОВУЄ…

Публікації Трибуни Праці

 

У минулому номері газети ми наводили тексти двох звернень – депутатів Іванківської та Поліської селищних рад щодо необхідності законодавчого передбачення прозорого і пропорційного розподілу коштів Енергоатомом на розвиток соціально-економічної інфраструктури прилеглих до зони відчуження ЧАЕС територій. Притому, напряму – передбаченим  відповідним законом громадам. Іванківське звернення адресувалося облраді, КОДА, Вишгородським РДА та райраді. Поліське – лише Вишгородській районній раді. Сьогодні наводимо, як і обіцяли, текст листа з цього приводу Славутицького міського голови Ігоря Фомичева голові Вишгородської райради І. Правдивій та цікавий додаток до нього – рекомендації громадських слухань, сформульовані фахівцями Енергоатома та схвалені в м. Славутич 13 років тому представниками цього міста і наших двох тодішніх районів.

Для чого ми все це публікуємо? Аби читачі «Трибуни праці» та все населення нашої ОТГ знали й розуміли, хто, що і як саме  робить для забезпечення справедливості в цьому питанні.

Отже,  знайомимось з документами, що свідчать про позицію керівників міста Славутича.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

ВІД РЕДАКЦІЇ.

Як бачимо, говоримо – одне, робимо – інше…

Місцевий дорадчий референдум з цього питання не проводився: їх взагалі невдовзі після того законодавчо скасували.

Пропоновані частки розподілу тих 10 відсотків не враховані в законі про ЦСВЯП.

Затвердження переліку об‘єктів соціальної інфраструктури, на які мають йти ці кошти, передали на розсуд облдержадміністрації (див. пункт 3 Рекомендацій).

Але добре те, що в прийнятому законі не враховано пункт 5  Рекомендацій (див. вище). А то б довелося нам чекати тих грошей дуже довго!..

Напрошується запитання: а що ж тоді влаштовує керівників Славутича у цих Рекомендаціях?..

Зрозуміло одне: на їхню підтримку, як і КОДА, розраховувати не можна. Треба самим добиватися справедливості в цих питаннях.