Сад і город – біля п’ятиповерхівки

Публікації Трибуни Праці

 

Дім, сад, город – це щоденне  заняття мешканки Іванкова Ганни Петрівни Богуш. Завдяки їх із чоловіком Миколою Дмитровичем (на жаль, рік тому він пішов у засвіти…) старанням, прибудинкова територія понад дорогою на вул. Проскури, 55, потопає в зелені дерев, створюючи затишок і прохолоду. Причому, усі насадження – фруктові: горіхи, слива, вишні, абрикоси, груша, яблуні (їх більше 40 штук).

Галина Петрівна, як називали її колеги і вихованці, у дошкільному навчальному закладі «Сонечко»  пропрацювала 40 років. Спочатку  – вихователем, потім – методистом. В Іванків вона приїхала за направленням ще зовсім юною – після закінчення педучилища у 1970 році.

Після одруження із однокласником із рідного села Гайшин на Переяславщині, жили у будинку на Ватутіна, 37, що майже по-сусідству з її роботою, в однокімнатній квартирі.

У 1987 році придбали у кредит чотирикімнатну квартиру у так званому «кооперативному» будинку на Івана Проскури.

Оскільки мешкають на першому поверсі, то господині захотілось створити красу і затишок біля житла. Бо завжди згадувала батьківський дім з розкішним фруктовим садом, виноградником, до яких докладав рук тато Петро Фадейович, привчаючи і її, і братів Володимира та Василя (на жаль, уже покійні) любити, як і сам, природу, та палісадником з безліччю квітів, у які  була закохана мама Софія Терентіївна.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Людмила ШУНКОВА.