«ПОВІР У СЕБЕ» – за будь­яких обставин!

Публікації Трибуни Праці

 

3 грудня 1992 року Генеральна Асамблея ООН встановила Міжнародний день   інваліда. І відтоді цього числа й місяця все людство відзначає Міжнародний день людей з вадами здоров’я.

Звичайно, цей день  святом назвати не можна: це день  сильних, мужніх, цілеспрямованих людей, які почали своє життя заново.  Але коли  мова йде про дітей, то  вони  потребують особливої уваги. Бо саме  діти є нашим майбутнім, майбутнім нашої держави. Всі вони рівні в своїх правах і  різні в своїх можливостях. Деякі – від народження, деякі – за інших обставин мають фізичні вади.

На сьогоднішній день  маємо в нашій Іванківській територіальній громаді 170  дітей з інвалідністю. І якщо раніше основними проблемами були турбота і догляд за хворими дітьми, то нині активно порушуються питання їхнього навчання і розвитку. Всі бажаючі серед них сьогодні відвідують різні  гуртки, спортивні секції,  клуби, їздять на змагання і виборюють призові місця.  Практика показує, що люди з обмеженими можливостями стають повноцінними членами нашого суспільства, відмінними фахівцями, політиками, громадськими активістами. Адже ці люди повірили в себе і досягли певних результатів.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

 

Людмила ВОЗНА,

директор комунальної установи Іванківської селищної

ради «Центр соціальних служб» .