Відкрили дві паліативні  палати

Публікації Трибуни Праці

 

Паліативна допомога* – болюча тема в медицині і в прямому, і в переносному сенсі. Для надання адекватної допомоги паліативним хворим потрібен спеціально навчений медичний персонал, технічне забезпечення, відповідні медикаменти.

Донедавна паліативні хворі лікувалися в терапевтичному відділенні Іванківської ЦРЛ «на ентузіазмі» персоналу, силами забезпечення лікарні та за допомоги візитів мобільної паліативної бригади. Та завдяки допомозі народного депутата України по нашому виборчому округу № 96 Ольги Михайлівни Василевської­Смаглюк та Благодійного фонду ім. М. Василевського (названого нею на честь свого батька) було організовано проведення косметичного ремонту двох палат у цьому відділенні та оснащено їх усім необхідним обладнанням.

Ось як про це написала 25 листопада – в день відкриття цих палат – на своїй сторінці в Фейсбук сама Ольга Михайлівна:

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло КОСТЕНКО.

На знімках: під час відкриття палат; так вони виглядають.

*Паліативна допомога це підхід, що дозволяє поліпшити якість життя пацієнтів та їхніх сімей, які зіткнулися з проблемами смертельного захворювання, шляхом запобігання і полегшення страждань завдяки ранньому виявленню, ретельній оцінці й лікування болю та інших фізичних симптомів, а також наданню психосоціальної і духовної підтримки.