ТА САМА ПРОБЛЕМА – ВЖЕ У БЛІДЧІ…

Публікації Трибуни Праці

Нещодавно я писав (й ілюстрував фотографіями) про проблему, що має місце в  Запрудці. Нагадаю: там почали тріскатися стіни багатьох цегляних будинків і господарських споруд по центральній вулиці  Шевченка. А дорожнє покриття вулиці стало піддаватися швидкому руйнуванню. І все це відтоді, як селом стали курсувати у ліс та з лісу великі фури, навантажені колодами.

Після цієї публікації в Іванківській селищній раді було створено спеціальну комісію з відповідних фахівців, які виїжджали в цей населений пункт та зафіксували негативні фактори. Тепер лісовози курсують поза Запрудкою.

І ось подібна проблема виникла в  Блідчі та Яхнівці. Тільки цими селами стали регулярно їздити  великотонажні автомобілі з щебенем та іншими вантажами. Іноді за годину, як розповідають місцеві жителі, можуть проходити до десятка ваговозів, від яких дзвенять шибки у вікнах і дрижать та починають тріскатись стіни будинків. Ну і, звичайно ж, ще швидше стало розбиватися неякісно вкладене колись асфальтне покриття дороги.

А вони в нас як будувались?.. Щебінь, асфальт і частина коштів розкрадались «на дачі», як то кажуть, тож технологічні вимоги рідко де дотримувались. Та й на сучасний великоваговий транспорт раніше чомусь не розраховувалися місцеві дороги. От тепер і «розповзаються по швах» під великими колесами перевантажених понад норму фур…(див. фото, зроблені у Блідчі та біля неї).

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

 

Павло СМОВЖ.

Фото автора   і Василя ЯНУТИ.