ВІТАЛИ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ТА ВОЛОНТЕРІВ

Публікації Трибуни Праці

 

Напередодні Дня Збройних сил України та Міжнародного дня волонтера під час невеликого урочистого зібрання ми привітали у Центрі соціально-психологічної реабілітації наших захисників.

Слова подяки та щирі побажання для них лунали від мене, мого заступника Людмили Шелест та голови громадської організації “Учасники бойових дій АТО” Віктора Красюна.

Особливим гостем заходу був голова Київського відокремленого підрозділу Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО “Побратими України” Микола Єфремов. Микола Миколайович високо оцінив роботу з ветеранами на Іванківщині, яка стала можливою завдяки тісній співпраці та спільним зусиллям державного та громадського секторів.

Знайомством з новими партнерами ми завдячуємо нашому ветерану-активісту Олександру Беденку з Жміївки. Протягом останнього року він опікувався організацією вшанування кіборгів нашого району нагрудними знаками «За оборону Донецького аеропорту» – недержавною загальноукраїнською відзнакою з особливим статусом, започаткованою Всеукраїнською спілкою учасників бойових дій «Побратими України».

За сумлінне виконання патріотичного обов’язку на Сході України та активну громадську позицію в цивільному житті Микола Єфремов вручив  медалі “Захиснику України” Віктору Красюну, Ярославу Гаркуші, Олегу Винокурову, Леоніду Олійнику та Олександру Жержерунову.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Галини БАБИЧ,

директор Іванківського ЦСПР.