ЗВЕРНУЛИСЯ В НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» ТА В ОБЛАСНУ ДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЮ…

Публікації Трибуни Праці

 

Я вже писав про те, що після засідання за «круглим столом», яке редакція «Трибуни праці» провела 23 вересня ц.р. (обговорювались питання непрозорого фінансування Енергоатомом та КОДА Іванківської та Поліської громад, а також м. Славутича, в розмірі 10 відсотків коштів, освоєних на спорудженні ЦСВЯП у зоні відчуження ЧАЕС), направив офіційні листи в різні інстанції.

Потім розповідав, якою була на них реакція. Зокрема, депутатів Вишгородської райради, облдержадміністрації, очільників усіх трьох громад, а також народного депутата України К. Бондарєва та депутата обласної ради Я. Москаленка. Повідомляв і про засідання профільної постійної комісії облради, на якому обговорювалось це наше звернення.

І ось нарешті надійшла письмова відповідь від голови постійної комісії облради з питань екології, природокористування, мисливства, водних ресурсів, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій Романа Титикала. Він повідомив, що звернення учасників нашого «круглого столу» до голови Київоблради при розгляді членами комісії визнано таким, що потребує невідкладного реагування. А тому висновки і рекомендації постійної комісії обласної ради направлені в НАЕК «Енергоатом» та в КОДА.

Наводжу надісланий нам  Р. Титикалом документ  з несуттєвими скороченнями.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

 

Павло СМОВЖ.