Підтримую постійний зв’язок з виборцями

Публікації Трибуни Праці

 

Звіт депутата Вишгородської районної ради Київської області VIII-го скликання Андрія Миколайовича Апарова

У відповідності до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», я, Апаров Андрій Миколайович, депутат Вишгородської районної ради VIII-го скликання, оприлюднюю звіт про свою роботу в районі та районній раді за 2020-2021 роки.

Я обраний депутатом Вишгородської районної ради 8-го скликання від Київської обласної організації політичної партії “Європейська Солідарність”. Є членом постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку і боротьби з корупцією. Беру активну участь у розгляді всіх питань, що віднесені до компетенції такої комісії, а також в роботі районної  ради загалом.

Свої депутатські повноваження здійснюю на основі положень, передбачених Конституцією України, законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Вишгородської районної ради.

Моя депутатська діяльність впродовж звітного періоду була спрямована на захист інтересів мешканців Іванківської і Поліської територіальних громад та Вишгородського району в цілому.

Зокрема:

  1. Надав ефективну юридичну та депутатську підтримку Вишгородському міському центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді “ДИВОСВІТ” щодо забезпечення передачі майна центру до Вишгородської територіальної громади.
  2. Постійно проводжу депутатський прийом громадян. Станом на 1 грудня 2021 року особисто мною прийнято та надано сприяння у розв’язанні різних питань понад 50 громадян.
  3. Спільно з депутатом Київської обласної ради В.М. Денисенком сприяв отриманню матеріальної допомоги на лікування жительці Іванківської ОТГ з коштів обласного бюджету на суму 15 000 (п’ятнадцять тисяч) гривень.
  4. Також особисто мною надано матеріальної та спонсорської допомоги жителям Іванківської ОТГ на суму понад 10 000 (десять тисяч) гривень.
  5. Налагодив чітку систему виконання доручень виборців у межах своїх депутатських повноважень шляхом запровадження постійної роботи громадської приймальні депутата районної ради на території Іванківської ОТГ.
  6. У межах сесійної діяльності брав участь в обговоренні, прийнятті та організації виконання багатьох рішень ради. Зокрема:

– підтримував важливі для Вишгородського району рішення щодо прозорого і пропорційного розподілу коштів на розвиток соціальної інфраструктури прилеглих до централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива території у зверненнях до Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної;

– голосував за погашення заборгованості управління соціального захисту населення вже колишньої Іванківської районної державної адміністрації перед АТ “Укртелеком”;

– підтримав рішення щодо передачі майна бібліотечній системі Іванківської ОТГ.

Здійснюю постійний контроль за виконанням відповідних рішень районної ради.

  1. Впродовж звітного періоду підтримував постійний зв’язок із виборцями для вивчення потреб населення та громадської думки щодо різних сфер суспільної діяльності.

За звітний період брав участь в основних важливих масових заходах на території Вишгородського району. Відвідав 90% сесій Вишгородської районної ради.

З повагою – Андрій АПАРОВ,

депутат Вишгородської районної ради.