Подарунки бібліотекам

Публікації Трибуни Праці

 

КЗ ІСР “Іванківська публічна бібліотека” отримала в Київській обласній бібліотеці для дітей  антологію «Літературні джерела Київщини», видану за сприяння голови КОДА В. Володіна, а підготовлену Київською обласною організацією Національної спілки письменників. А також комплекти комп’ютерної техніки зі столами, отримані за сприяння Міністерства цифрової політики України від благодійного фонду «Фавбет Фаундейшин» для бібліотек нашої громади.

* * *

Нещодавно ми отримали книгу «Dum spiro­spero! Поки дихаю – надіюсь!» – автобіографічну роботу Михайла Юрійовича Ласкавого, видану за кошти  програми «Про підтримку видавничої справи та формування патріотичного інформаційного простору в бібліотеках Іванківської селищної ради на 2021 рік».

До неї увійшли його  спогади як лікаря «швидкої допомоги», роздуми про життя, поезії, світлини з життя автора, колег по роботі та знайомих.

Знаємо Михайла Юрійовича як шановану людину – лікаря й  поета з душею романтика, а тепер  уже – і як письменника. Це вже друга книга нашого творчого земляка.

Його вірші також увійшли до трьох краєзнавчих поетичних збірок “Натхненні рідною землею”. А в 2017 році побачила світ його “Берёзка, или Удивительная история любви Александра Булычева, сержанта авиации, моряка торгового флота, романтика и поэта”.

Днями в бібліотеці відбулась  літературно­краєзнавча зустріч Михайла Юрійовича з учнями 10 – А класу Іванківської ЗОШ I­III ст. №1.

Наталія ЛУГИНЯ,

директор Іванківської публічної бібліотеки,

Світлана ГОДУН,

провідний бібліотекар відділу обслуговування.

На знімку: під час передачі книг.