ЗАХИЩАЮ ІНТЕРЕСИ  ВИБОРЦІВ

Публікації Трибуни Праці

 

Звіт про роботу депутата Вишгородської районної ради VІІІ скликання Олега Васильовича Савенка.

У відповідності до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», я, Савенко Олег Васильович, як депутат Вишгородської  районної ради VІІІ скликання, оприлюднюю звіт про свою роботу в районі та районній paді за період з листопада 2020  року по листопад 2021 p.

У своїй депутатській діяльності керуюся Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом Вишгородської районної ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів районної ради.

Входжу до постійної комісії  районної ради з питань освіти, культури, духовності, свободи слова та засобів масової інформації.

За звітний період взяв участь у майже всіх засіданнях постійної комісії, а також пленарних засіданнях районної ради.

Як депутат районної ради, беру активну участь у здійсненні місцевого самоврядування, роблю все можливе, аби покращити життя мешканців нашого району.

Впродовж звітного періоду підтримував постійний зв’язок з виборцями свого виборчого округу для вивчення громадської думки та потреб населення, виконував доручення та вирішував питання, порушені у зверненнях представників громади.

Прийом громадян проводиться мною щотижня згідно із затвердженим графіком.

За звітний період провів кілька десятків зустрічей з виборцями, а також з керівництвом закріпленої за мною Поліської громади.

Разом із однопартійцями та іншими депутатами Вишгородської районної ради ініціював та підтримав звернення до Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради щодо прозорого розподілу коштів на розвиток соціальної інфраструктури прилеглих до централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП) територій. Яке, на жаль, не підтримала більшість депутатів ради.

На пленарних засіданнях Вишгородської районної ради підтримував важливі рішення, серед яких:

– рішення про передачу рухомого та нерухомого майна юридичних осіб, які раніше перебували в районній власності (об’єкти культури, медицини, освіти, соціальної інфраструктури, теплових мереж та ін.), безпосередньо  у власність та управління територіальних громад, в тому числі Поліської територіальної громади;

– рішення про передачу коштів шляхом трансферту в Поліську територіальну громаду;

– рішення про затвердження програм підтримки комунальних підприємств;

– про реорганізацію Поліської районної ради шляхом приєднання до Вишгородської районної ради;

– інші рішення щодо проведення реформи децентралізації в районі.

Дякую за довіру, шановні виборці! Працював та продовжую сумлінно працювати, захищаючи інтереси виборців не тільки свого округу, а й усіх громадян Вишгородського району.