Завжди відкритий до конструктивного діалогу

Публікації Трибуни Праці

 

Звіт депутата Вишгородської районної ради  Сергія Миколайовича Оніса.

Звітую про свою діяльність як депутата Вишгородської районної ради перед виборцями свого виборчого округу відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

Депутатом Вишгородської районної ради Київської області VIII скликання мене обрано в районному територіальному виборчому окрузі № 3 окрузі від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ».

З моменту набуття повноважень депутата Вишгородської районної ради працюю над виконанням своїх депутатських обов’язків, реалізацією передвиборчої програми, виконую доручення виборців у спосіб, визначений  Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

Рішенням Вишгородської районної ради від 02.12.2020 р. №15-01-VІІІ «Про закріплення депутатів Вишгородської районної ради VIIІ скликання за територіальними громадами сіл, селищ, міст району» мене закріплено за Поліською та Іванківською територіальними громадами.

Рішенням Вишгородської районної ради від 02.12.2020 р. №12-01-VIІІ (зі змінами) мене обрано членом постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, цінової політики, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності. За період з листопада 2020 року  по листопад 2021-го брав участь у всіх засіданнях цієї постійної комісії, а також був присутнім та брав участь у голосуванні по питаннях порядку денного на всіх пленарних засіданнях сесій Вишгородської районної ради.

Під час обговорення питань, що включаються до порядку денного, намагаюсь всебічно оцінити наслідки прийняття відповідних рішень в контексті врахування інтересів виборців.

За рік моєї роботи як депутата Вишгородської районної ради мною було підтримано ряд важливих рішень для закріплених за мною громад, серед яких:

– про безоплатну передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міста Вишгородського району у комунальну власність Поліської територіальної громади в особі Поліської селищної ради;

– про затвердження звіту районного бюджету Поліського району за 2020 рік;

– про безоплатну передачу юридичних осіб та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міста Вишгородського району у комунальну власність Поліської територіальної громади в особі Поліської селищної ради»;

– про безоплатну передачу юридичних осіб та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міста Вишгородського району у комунальну власність Іванківської територіальної громади в особі Іванківської селищної ради;

– про затвердження Програми погашення заборгованості Управління соціального захисту населення Іванківської районної державної адміністрації перед АТ «Укртелеком» за рішеннями судів, що перейшла до Вишгородської районної державної адміністрації в порядку правонаступництва згідно з судовими ухвалами на 2021 рік.

Моя робота на цьому не обмежувалась. Постійно співпрацюю з керівництвом закріплених за мною громад – Поліської та Іванківської, що багато в чому сприяє вирішенню ряду проблемних питань виборців, які звертаються до мене як депутата.