«ТРИБУНІ ПРАЦІ» – 90 РОКІВ

Публікації Трибуни Праці

20 січня 1932 року вийшов перший номер Іванківської районної газети «Червоний промінь». А в квітні того ж року – перший номер «Прапора колгоспника» – друкованого органу влади тодішнього Розважівського району. Котрий в результаті укрупнення районів в Україні був ліквідований 21 січня 1959 року. (Південна частина його відійшла до складу Іванківського району, а північна – Вереснянська, Вовчківська, Володарська, Городещинська, Дубівська, Залишанська та Красятицька сільські ради – до складу Поліського ). Отож тоді «прапор» і влився в «промінь»…

 

 

Ці газети й були попередницями «Трибуни праці», котра беззмінно носить  нинішню назву з 26 березня 1963 року.

На ювілеях, як правило,  говорять і про минуле. В нашому випадку  теж не можна дещо не згадати. Бо позаду – ціла епоха, дійовими особами в якій були не лише кілька поколінь наших попередників, а й  нинішні сучасники старшого віку.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.

На знімках: таких би позаштатних фотокореспондентів, як був В.С. Шкаврон, та побільше: газета  завдяки його активній допомозі в ілюструванні фотографіями кожного номера  лише вигравала;  один з  найактивніших колись сількорів газети – лісівник  з Обухович Степан Андрійович Любиш, ветеран війни і праці; Герой Соціалістичної праці Л.Н. Бойченко (крайня справа), кавалер двох орденів Жовтневої Революції, ордена Леніна і Трудового Червоного Прапора,  відома  ланкова-льонарка з Макарівки Р.А. Костюченко (в центрі) і знана в районі  доярка з Обухович Н.І. Конончук (крайня зліва) з журналістами «Трибуни праці» Галиною Кизею і Катериною Воловик на виставці картин самодіяльних художників району; фотоілюстрації з газети різних років.