Шановні працівники редакції та читачі  «Трибуни праці»!

Публікації Трибуни Праці

 

Щиро вітаю вас  із 90­річним ювілеєм нашої газети!

90 років для історії – немалий термін, який можна назвати цілою епохою. Вік для друкованого видання поважний, надто сьогодні, коли засоби масової інформації з’являються та зникають так швидко, що часом не залишають по собі жодної згадки. Тож можна з упевненістю стверджувати, що нині наша газета – це не лише засіб інформування спільноти громади про перебіг життя, але й справжній літописець нашої історії.

Тож з нагоди такої річниці нинішньої «Трибуни праці» висловлюю слова подяки всім працівникам редакції, усім, хто сьогодні робить усе можливе, аби газета залишилась бажаним гостем в кожній оселі, щоб жителі Іванківщини завжди мали змогу прочитати про всі значущі події, ознайомитися із досягненнями земляків, дізнатися багато іншої цікавої інформації.

Дорога редакціє! Хочу побажати вам творчих успіхів, авторитетності, мудрості, цікавих і змістовних матеріалів та наснаги у вашій клопіткій роботі. Зичу вам натхнення, приємних новин, вдячних читачів та вірних однодумців, міцного слова у потрібний момент, здоров’я, благополуччя та добробуту в родинах. Будьте завжди на передньому краї нашого життя, даруйте і надалі нам, читачам, приємні хвилини, які проводимо ми, читаючи черговий цікавий номер нашої газети.

З повагою – Тетяна СВИРИДЕНКО,

Іванківський селищний голова.