Щиро вітаю колектив, громаду та наш район з ювілеєм – 90-­річчям газети “Трибуна праці”!

Публікації Трибуни Праці

 

Професійний та потужний колектив редакції заслужено завоював репутацію цікавого та інтелектуального видання нашого краю.

Багато змін відбулося за часи існування газети. Зміни торкалися усього: від назви, тематики публікацій до наповнення, обсягів видання, проблематики. Та, не зважаючи на це, газета завжди залишається зі своїм читачем, який їй довіряє. Адже “Трибуна праці” – це головні події громади, району, області та держави; це історична минувшина нашого краю; це літопис Іванківщини та прилеглих громад, а віднедавна – і всього Вишгородського району.  Сучасна “Трибуна праці” – це, свого роду, освітньо­наукова, громадська, культурно­просвітницька “приймальня”, де кожен “відвідувач” має можливість  отримати відповіді на хвилюючі його життєві питання.

Хоч сьогодні газета відзначає солідний ювілей, але вона ще зовсім молода, енергійна, завзята і наполеглива, з чудовою командою однодумців.

Бажаю колективу редакції газети “Трибуна праці” творчих успіхів, незламності духу, наполегливості у досягненні професійних задумів і планів на благо рідного краю, цікавих подій, великих тиражів і відданих та вдячних читачів, міцного здоров’я, щастя, родинного тепла, миру та любові.

З повагоюОлексій Данчин,

виконуючий обов’язки голови

Вишгородської районної державної адміністрації.