Щиро  вітаю, земляки!

Публікації Трибуни Праці

 

З великою приємністю хочу привітати з 90­річчям газети «Трибуна праці» працівників її редакції, дописувачів і читачів шанованого, цікавого, улюбленого багатьма місцевого видання рідної мені Іванківщини.  Адже «Трибуна праці» –  багаторічний партнер ДП «НАЕК «Енергоатом» у висвітленні роботи нашої державної компанії.

Професія журналіста – одна з тих, в які приходять за покликом небайдужого серця. Саме ви, колеги­земляки, формуєте громадську думку та відстоюєте інтереси людей, допомагаєте аналізувати проблеми і знаходити ефективні шляхи їх вирішення.

Бажаю нинішньому редакційному  колективу, ветеранам журналістської ниви, а також усім, хто допомагає творити газету, і надалі радувати земляків цікавими матеріалами, допомагати вирішувати наболілі питання сьогодення, інформувати про успіхи і досягнення працьовитих і талановитих людей чудового Поліського краю, служити істині, утвердженню добра, злагоди і миру в суспільстві!

Невичерпного натхнення вам у  повсякденній творчості, свободи та незалежності у професійній діяльності, добрих новин, високих рейтингів, поповнення аудиторії. А також міцного здоров’я, вагомого достатку, важливих і цікавих тем, гострого пера, сміливих проєктів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики, мирного неба над головою, сімейного затишку і тепла.

З повагою  Олексій ЛИЧ,

голова профспілкової організації ДП «НАЕК «Енергоатом».