Свято на вулиці Поліській: Іванківській газеті – 90!

Публікації Трибуни Праці

 

Привітання Національної спілки журналістів України з нагоди 90-­річчя «Трибуни праці»

Для газетярів свято – поняття умовне. Праця – конкретне (адже газета й у свято – журналістська робота). Праця – це свято, яке завжди з нами, з нашою професією! А «Трибуна праці» – хай завжди буде з читачами й буде для них справжнім святом! Навіть попри те, що не завжди в пресі новини втішні й приємні: таке життя…

«Червоний промінь» – з цією назвою в часи «суцільної колективізації села» народилася Іванківська районна газета. У найважчих 1930­х пережили Голодомор, Великий терор, згодом – лихоліття війни й повоєнної відбудови… А вже далі – з «Трибуною праці» – долали негоди війни з «мирним атомом»…

Часи, влади, епохи змінювалися. У незалежній Україні вільна преса уже шукає місце під сонцем за доби цифрових транcформацій… А в мальовничому краї за Вишгородом, де плине срібною хвилею Тетерів, – незмінна любов нащадків прадавньої Землі Трудинівської до своєї «Трибуни…». І незмінне бажання газетярів проголошувати правдиве слово.

Хай свято на Поліську вулицю в Іванкові приходить не раз і не двічі! Хай буде з круглішими датами та крутішими – тризначними! – ювілеями!

І хай будуть сповнені свята й трудові будні лише добрих справ та приємних подій – і для творців «Трибуни праці», і для колег­спілчан, і для відданих читачів вашої районної газети!

З повагою – Сергій ТОМІЛЕНКО,

голова Національної спілки журналістів України.