«Трибуна праці»: крізь роки…» 

Публікації Трибуни Праці

 

 

Виставка­екскурс «Трибуна праці»: крізь роки…», присвячена 90-­річчю з дня заснування місцевої газети, створена в нашій бібліотеці і триватиме до кінця січня.

Викладені на виставці вже жовтуваті від часу підшивки газет (а «Трибуна праці» у нашій бібліотеці зберігається з 1999 року) не залишають байдужими жодного з відвідувачів.

Кожен тут знаходив і знаходить потрібну для себе інформацію. А особливо часто використовуються газетні статті студентами та учнями при дослідженні питань з історії нашого краю.

Безліч статей, нарисів, репортажів з різних подій та інших матеріалів, що публікувались у  «Трибуні праці», дали поштовх до упорядкування друкованого матеріалу. Так, світ побачили книги автора і упорядника Павла Смовжа «Крізь роки і відстані» (2001 р.); «Біль наш і гордість – Полісся» (2003 р.); «Іванківщина – край древлянський» (2006 р.); «Треба пам’ятати й горе…» (2008 р.). А також збірник нарисів авторок – журналісток Галини Кизі і Тетяни Рябокляч «Доки жінка буде на землі…».

…Крізь десятиліття до кожної домівки передплатників летить черговий номер газети.

Чітко вибудувана структура кожного номера, важливі та актуальні теми, події, заходи, привітання та інша важлива й цікава інформація роблять газету теплою та людяною. Вона завжди була і є цікавим співрозмовником, мудрим порадником, осередком, у якому б’ється бурхливий пульс життя громади.

Історію газети творили і творять нині  кілька поколінь професійних журналістів і добровільних дописувачів – досвідчених і ще зовсім юних.

Бажаємо нашій рідній газеті ще багато років процвітання, бути готовою здолати всі труднощі. А всім працівникам редакції – міцного здоров’я, миру, творчих успіхів, непохитності у досягненні задумів та планів на благо рідного краю, великих тиражів і відданих читачів!

Світлана ГОДУН,

провідний бібліотекар Іванківської  публічної бібліотеки.