Творити «Трибуну праці» потрібно гуртом

Публікації Трибуни Праці

Зустрічаючи 90­річчя «Трибуни праці», хочеться побажати її працівникам міцного здоров’я та натхнення у висвітленні повсякденного життя нашої новоутвореної ОТГ.

Ми живемо в нових політичних реаліях. Світ змінюється швидко. Успіх, достойне життя існують в тих країнах, де йдуть шляхом демократичного розвитку. А одна з умов такого устрою кожної держави – свобода слова. Завдяки їй люди мають  можливість критикувати владу, висловлювати різні свої думки задля головного –покращення свого суспільного життя.

ЗМІ мають на це законодавчо визначене право і не повинні боятися, що їх будуть переслідувати за критику.  У суспільстві не повинно бути ніяких таємниць про те, як живуть його керманичі. Журналісти зобов’язані висвітлювати усі сфери життя громади. Й таким чином теж у державі тримається порядок. Недаремно пресу називають «четвертою владою».  Перша влада – законодавча. Друга – виконавча. Третя – судова. Четверта – ЗМІ. І п’ята, на жаль, – мафія…

Отож, «четвертою владою» в Іванківській ОТГ має бути  «Трибуна праці». У нинішніх економічних і політичних умовах їй треба брати ще активнішу участь у висвітленні як позитивних, так і негативних явищ у суспільстві.

А для того, щоб наша газета успішніше виживала в сьогоднішніх складних умовах, нам усім треба її підтримувати: передплачувати, купувати, читати.  Депутатам Іванківської селищної ради, вважаю, треба  виділяти кошти з місцевого бюджету й на передплату «Трибуни праці» людям похилого віку, в першу чергу – колишнім колгоспникам. Бо не всі люди похилого віку можуть це робити нині самостійно через свої мізерні пенсії. А вони ж хочуть теж орієнтуватись у  житті свого регіону.

Наприклад, у нас є багато громадян, які брали активну участь у розбудові самостійної держави Україна, але з невідомих мені причин про них чомусь сьогодні всі забули. Скромні, працьовиті люди сумлінно трудились, мовчки проявляючи свій патріотизм, і зараз їм би було приємно, якби і їх, ще живих, добрим словом згадували. Двоє  журналістів, які працюють сьогодні в  редакції  «Трибуни праці», не можуть фізично висвітлювати всі важливі питання, що цікавлять і турбують населення, читачів газети. То чому б нам не допомагати їм у цьому: підказувати теми.

Взагалі, ми, жителі Іванківської ОТГ, повинні більше уваги звертати на життя своєї громади. Під лежачий камінь, як то кажуть, вода не тече. Якщо гуртом боротимемося за право бути Людьми на своїй землі, тоді будуть зміни на краще. Я переконаний: наша «Трибуна праці» завжди буде з нами – в перших рядах!

Леонід ДЕЩЕНКО,

смт Іванків.