Вітаю колектив редакції газети «Трибуна праці» з 90­річчям з дня виходу її першого номера  з тодішньою назвою «Червоний промінь»!

Публікації Трибуни Праці

 

90 років – це досить  поважний вік для газети, надто сьогодні, коли друковані видання переживають складні часи. За стільки років існування газети відбулося багато змін. Змінювалися її тиражі, наповнення змістом, тематика публікацій. Але незмінним залишається одне: місцева газета завжди була і залишається близькою читачеві, її дописам довіряють, її виходу чекають.

Шановні журналісти, всі працівники редакції! На  сторінках «Трибуни праці» ви розповідаєте про головні події в нашому регіоні, про земляків – людей, які прославляють нашу громаду, область, державу.  Приємно, що газета приділяє багато уваги й  роботі трудових колективів громади, об’єктивно інформуючи  про їх діяльність.

З нагоди такого славного ювілею бажаю всьому трудовому колективу «Трибуни праці», її читачам і дописувачам натхнення, нових творчих здобутків, міцного здоров’я, достатку, процвітання і лише добрих новин!

Від імені  колективу лісівників –  Віктор ШИХНЕНКО,

директор ДП «Іванківський лісгосп».