З нетерпінням чекаю чергового номера

Публікації Трибуни Праці

 

Добрий день, дорога редакціє  «Трибуни праці»!

Щиро вітаю вас з 90-річчям виходу першого номера газети!

Скільки  себе пам’ятаю, завжди у моїй оселі була районна газета. І хоча у  часи технічного прогресу електронні ЗМІ витісняють друковані, я не уявляю свого життя без улюбленого видання. Завжди з нетерпінням чекаю його чергового номера.

У бібліотеці-філії с. Мусійки зберігаються підшивки «Трибуни праці» з 1994 року. Газетні вирізки, що стосуються нашого села, його жителів, зберігаються у теці «Село, а в ньому – люди» також із 1994 року. Читачі старшого покоління із задоволенням перечитують улюблену газету. Серед них – Галина Мусіївна Остапенко, Надія Кузьмівна Ярмоленко та інші.

У ці  дні у нас влаштовано відповідну виставку, на якій демонструються також і чотири  краєзнавчі книги редактора газети Павла Яковича Смовжа (на знімку), в яких знайшли своє місце й немало газетних публікацій різних років – його та  журналістів редакції.

З нагоди ювілею зичу усім, хто творить друковане видання Іванківщини, міцного здоров’я, сімейного затишку. А нашій «Трибуні праці» – розквіту: щоб радувала  своїх читачів ще не одне десятиліття.

 

Ніна ЯРМОЛЕНКО,

бібліотекар бібліотеки-філії с. Мусійки.