ЗІ СТАРИХ ПІДШИВОК «ЧЕРВОНОГО  ПРОМЕНЯ» і «ТРИБУНИ ПРАЦІ»

Публікації Трибуни Праці

У номері за 24 грудня минулого року я звернувся до читачів нашого видання та всіх жителів Іванківщини з проханням заглянути в  домашні архіви свої чи батьків та дідусів­бабусь. «Можливо, – писав – у когось зберігаються фотографії, на яких зображені сюжети, пов’язані з райгазетою, її працівниками та громадськими дописувачами попередніх років, вирізки з газети тощо. Це все – не лише історія нашого видання та ваших рідних чи близьких. Це й історія нашої Іванківщини, історія України…».

На жаль, небагато земляків відгукнулося на таку пропозицію. Тим більше, хочеться висловити вдячність Миколі Лагутенку з Іванкова та культпрацівникові Олені Ляхевич із Сидорович. Він поділився власноруч зробленими копіями фотографій, що друкувалися ще в «Червоному промені» – попереднику «Трибуни праці». Вона – систематизованою по темах добіркою вирізок з нашої газети.

Дещо ми взяли із фейсбучної групи «Іванків – фото з архіву» (адміністратор Віктор Лугиня). Немало різних світлин зберігається і в редакційних альбомах та моєму особистому архіві. Тож відібрати дещо для публікації сьогодні було з  чого.

Сьогодні пропоную до уваги читачів кілька таких фотодокументів.

Велике «Спасибі!» небайдужим землякам!

Павло СМОВЖ.

На знімках: брати інтерв’ю доводиться іноді в різних умовах… Журналісти Станіслав Лановський (зліва) і Галина Кизя у пироговицькій бригаді колишнього прибірського колгоспу імені Калініна; столичні гості й місцеві шанувальники нашої газети на відзначенні її 85-­річчя; деякі публікації «Трибуни праці» періоду минулого століття.