ЙОГО АКТИВНІСТЬ – РЕЗУЛЬТАТИВНА 

Публікації Трибуни Праці

 

Минулої п’ятниці  перед депутатами Іванківської селищної ради та запрошеними на сесію керівниками трудових колективів із звітом про свою парламентську діяльність виступив народний депутат України Костянтин Бондарєв. Подаємо стислий виклад його звіту.

Довідка.

Бондарєв  Костянтин Анатолійович – голова підкомітету з питань трубопровідного транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури; член Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки та оцінки стану акціонерного товариства “Українська залізниця”, розслідування фактів можливої бездіяльності, порушення законодавства України органами управління зазначеного підприємства, що призвели до значного погіршення технічного стану підприємства та основних виробничих показників; член Виконавчого комітету Національної парламентської групи в Міжпарламентському Союзі.Член шести груп з міжпарламентських зв’язків з різними країнами світу. Член фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Звітуючи про свою законотворчу роботу, народний депутат навів ряд конкретних фактів, що свідчать про його активність у цьому напрямі.

Він автор та співавтор 29 законопроєктів, більшість з яких спрямована на захист найвразливіших верств населення. Зокрема, розроблені документи стосуються призначення пільг дітям війни на придбання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та виробів медичного призначення, а також  поліпшення  їхнього пенсійного забезпечення; підвищення рівня соціального захисту сімей осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.

«Я брав участь у створенні законопроєктів, – зазначив народний депутат, – що регулюють порядок призначення житлових субсидій домогосподарствам на житлово­комунальні послуги, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.  А також про невідкладні заходи з подолання кризової ситуації рівня надзвичайної, що склалась внаслідок зростання цін на енергоносії.

Був співавтором законопроєктів, що стосуються освіти: вирішують проблеми пільг з користування житлом, опаленням і освітленням для педагогічних працівників; щодо підвищення посадових окладів для педагогічних працівників та ін.

Загалом за рік роботи я вніс 400 пропозицій до 16 законопроєктів.

Отримав та  належним чином відреагував на понад 500 звернень громадян.

На засіданнях Верховної Ради України я оголосив 15 депутатських запитів до правоохоронних органів, Кабінету Міністрів України та керівників інших органів державної влади та органів місцевого самоврядування щодо захисту прав громадян, а також притягнення до відповідальності винних осіб. Зокрема, на прохання редакції Іванківської газети «Трибуна праці» звертався до Прем’єр­міністра України з приводу справедливого розподілу коштів для громад у прилеглому до Чорнобильської зони регіоні в розмірі 10 відсотків від освоєних на спорудження ЦСВЯП.

У звітному періоді виступав з місця  11 разів,  з трибуни Верховної Ради – чотири рази.

За моєї участі Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України з питань перевірки та оцінки стану АТ “Українська залізниця” досягла помітних конкретних результатів. Зокрема, Кабінетом Міністрів було звільнено очільника цього Товариства Володимира Жмака та членів Наглядової ради компанії, а також розпочате кримінальне провадження за фактом доведення державного підприємства до банкрутства.

Крім цього, Національна поліція зареєструвала ще 185 кримінальних проваджень. До суду направлено 96 обвинувальних актів, ще 107 особам повідомлено про підозру. Загальна сума доведених збитків за вказаними провадженнями – 19 млн грн.

НАБУ також зареєструвало 44 кримінальні провадження, чотири з яких – за матеріалами нашої ТСК. Але лише у восьми провадженнях із загальної кількості детективи вбачають високу перспективність. Сума збитків у перспективних кримінальних провадженнях становить 850 млн грн.

Також по матеріалах ТСК розслідує 4 кримінальні провадження Державне бюро розслідувань. По двох з них слідство вже завершено.

Розповідаючи про роботу з виборцями, Костянтин Анатолійович назвав таку цифру: понад 30 робочих поїздок він здійснив лише у Київську область.  Під час них проводились зустрічі з жителями громад з приводу нагальних проблем, пов’язаних із закриттям лікарень, ФАПів та шкіл у рамках реформи децентралізації; рейдерських захоплень фермерських господарств після відкриття ринку землі; питань виживання підприємництва, та й взагалі всіх простих людей, в умовах стрімкого зростання цін.

Солідний у нього і перелік об’єктів та напрямків робіт, кошти на які були виділені за його сприяння. Це, насамперед, будівництво і капітальний ремонт об’єктів соцкультпобуту: дошкільних, освітніх навчальних та медичних закладів, спортивних споруд тощо. Лише по районах Київської області таких у нього аж 21. З них 7 об’єктів – у  Вишгородському районі, тобто, третина від загальної кількості.

Певну частину свого звіту народний депутат присвятив  питанням міжнародної політики, проблемам українського сьогодення та власному баченню, а також своїми однодумцями й однопартійцями, шляхів їх розв’язання.