ВІДСВЯТКУВАЛИ. І ЗНОВУ  ЗАСУКУЄМО РУКАВА!..

Публікації Трибуни Праці

Більшість людей звикли умовно ділити своє життя на певні етапи. Наприклад, дитинство, юність, до армії – після армії; до заміжжя – після одруження… Не будемо й ми відходити від усталеної практики. Тому сьогодні  пишу так: наша «Трибуна праці» досягла 90-ліття і вступила на шлях штурму вже 100-ліття…

Одразу ж «засукуючи рукава» для продовження  активної журналістської роботи на благо  земляків (правда,  ми їх і не опускали, свої «рукава»…), підводимо умовну риску під етапом «До» і розпочнемо етап «90+» цим звітом перед читачами про відзначення  ювілею газети.

А заодно  опублікуємо листи наших друзів-вихованців «Трибуни праці» (дозвольте так сказати, шановні), які надіслали в редакцію свої спогади-вітання  в останній момент. Коли вже неможливо було розмістити їх у номері, присвяченому цій даті в історії газети.

Скромні урочистості ми провели в залі ЦСПР (попередня назва – Центр «Довір’я»).  На загальну думку, це нам  непогано вдалося.

Привітати  редакцію, громадських дописувачів, усіх  читачів газети з такого  приводу зібралися в той день (а це було в п’ятницю 21 січня)  солідні гості. Серед них – заступник голови Вишгородської райради Ігор Мадяр, депутат Київської обласної ради Віталій Денисенко, голова правління Київської організації НСЖУ Михайло Сорока зі своїм заступником Аллою Малієнко, представники ДП «НАЕК «Енергоатом» та обласної організації політичної партії «За Майбутнє», керівники деяких місцевих підприємств і установ.

Ну і, звичайно ж, голова Іванківської селищної ради Тетяна Свириденко з першим своїм заступником Оксаною Кадун. Які перед цим вагомо допомогли редакції в організації  святкового заходу.

Зрозуміло, що в урочистому зібранні брали участь також деякі колишні працівники редакції  та  дописувачі  (масовіше зібрання не планували через «ковідні» обмеження). Про високу відповідальність кожного з творців газети гарно написала у своєму поетичному вітанні Антоніна Шевченко, яка довгий час працювала в нас коректором: «Я бачила народження газети, відбитки перші сторінок, статті, сформовані в колонки… І це був тільки перший крок. А далі – правки, правки: редактора, чергових, авторів. Підбирались шрифт і рамки: треба ж зацікавить читачів! А ввечері, коли друкується газета, хвилюєшся: чи все гаразд?..».

Що теж приємно: напередодні гарні вітання членам нашого колективу, читачам «Трибуни праці» та жителям Іванківщини розмістили на своїх  офіційних сайтах і сторінках у Фейсбук Київська облдержадміністрація та обласна  рада, Вишгородська райрада, Національна спілка журналістів України, її Київська організація, а на своїх шпальтах – парламентська газета «Голос України». Проте, прибувши в Іванків для нагородження працівників редакції та найактивніших громадських кореспондентів, вручення  цінних подарунків, Почесних грамот і Подяк,  їх представники,   вітаючи  всіх причетних до творення газети, знаходили ще  багато інших   слів для об’єктивної оцінки нашої роботи.

Велику інформаційну кампанію провели напередодні бібліотекарі. У  книгозбірнях Іванківщини  було влаштовано виставки-презентації «Трибуни праці» та книг, виданих її журналістами. Підшивки нашої газети зберігаються в бібліотеках  за  кілька останніх десятиліть і постійно використовуються в масовій роботі.

Адресуємо всім наше щире «Дякуємо!»  за це!

Очевидно,  задля  об’єктивності слід сказати й про офіційні відзнаки, вручені  гостями. Наш колектив  нагороджений Почесною грамотою секретаріату НСЖУ, а також Подякою Київської обласної ради. Обоє журналістів  – Почесними грамотами Київської обласної ради, а інші два працівники редакції – Подяками облради. Й усі – справді цінними подарунками: чудовими лляними вишиванками.

Свої вітальні адреси передали нам керівники райради та РДА, ДП «НАЕК «Енергоатом». А в активі редактора з’явилася ще одна  нагорода від Київської організації НСЖУ – медаль «За гідність та патріотизм», котрою відзначається вагомий внесок у державотворення та розвиток української журналістики.

Хочеться  публічно подякувати за все це ініціаторам таких нагород, а також тим друзям «Трибуни праці»,  які з різних поважних причин не змогли взяти участь в нашому святі.  Доклавши при цьому руки до належного відзначення ювілею газети. Зокрема, народному депутату України Костянтину Бондарєву, очільнику обласної організації партії «За Майбутнє», депутату облради Ярославу Москаленку та керівнику  її пресслужби Галині Нагорній, керівнику пресслужби Київської облради Юлії Логвинюк, відповідальному секретарю – заступнику голови правління КО НСЖУ Аллі Малієнко, голові профспілкової організації ДП «НАЕК «Енергоатом» Олексію Личу.

А також учасникам художньої самодіяльності селищного Будинку культури та Іванківської школи мистецтв ім. М.  Примаченко, зокрема, членам танцювального колективу «Верес» (керівник Т. Устименко) та наймолодшим учням цього закладу, музиканту С. Костіну. А ще – працівникам ЦДЮТ, які  влаштували для нас  виставку  чудових виробів своїх вихованців. Ну і, звичайно ж, керівнику та колективу   ЦСПР, котрий узяв на себе  частину підготовчої роботи.

Велика  усім вдячність за це, а також за постійну й плідну співпрацю з редакцією!

На закінчення цього звіту наведу відому багатьом зі старшого покоління фразу, що колись була популярною: «Цілі й завдання – визначені, тож за роботу, товариші!». Маю на увазі, в першу чергу, нас, журналістів. Знаємо, як краще інформувати читачів і будемо це робити надалі!

Павло СМОВЖ.  

На знімках: деякі моменти нашого ювілейного зібрання.

Фото Віктора КОСТЮЧЕНКА,

 у минулому – фотокореспондента «Трибуни праці».