Відзначили День Соборності України   

Публікації Трибуни Праці

 

21 січня на центральній площі Іванкова відбулися урочистості з нагоди однієї з найзнаковіших подій в історії українського народу – Дня Соборності України. У зібранні взяли участь керівники громади, депутати селищної ради, представники організацій та установ, учні  селищних шкіл та ліцею.

Присутніх зі святом привітала голова Іванківської селищної ради Тетяна Дмитрівна Свириденко. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять загиблих активістів Євромайдану Сергія Нігояна, Юрія Вербицького, Михайла Жизневського, а також всіх українців та, зокрема, наших земляків, які віддали своє життя за соборну і незалежну Україну – Євгена Короту, Олега Габорака та Віктора Іванету.

Під час заходу учасники антитерористичної операції на Сході України урочисто тримали український прапор як символ національної єдності, честі та гідності, минулого і сьогодення. Дівчата в костюмах жителів Західної та Східної України об’єднали всіх присутніх у Коло Єдності. Взявшись за руки, всі разом виконали Державний Гімн України.

Учасники АТО/ООС пройшли урочистою ходою центром селища.

 

Людмила ДУБИНСЬКА,

методист КЗ ІСР «Іванківський будинок культури».