КИЇВЩИНА – ЄДИНА ОБЛАСТЬ, ЩО ДОСІ БЕЗ БЮДЖЕТУ…

Публікації Трибуни Праці

 

Київщина – єдина в Україні область, у якій досі не прийнятий бюджет на нинішній рік. В різних ЗМІ вже немало писалося про причини такої ситуації. Головною серед них  називається протистояння обласної ради та обласної держадміністрації. В чому проявилося воно, якщо це дійсно так? Що змусило обласних депутатів кілька разів повертати в КОДА проєкт обласного бюджету на допрацювання? Які саме камені спотикання  змушували їх це робити?

Деякі відповіді на такі запитання дала в ФБ заступник голови облради Тетяна Семенова. Вона, зокрема, пояснює ситуацію так:

«…Майже рік тому голова Київської обласної державної адміністрації оголосив холодну війну депутатам Київської обласної ради. Ми не зважали, працювали в звичному режимі, скликали комісії та сесії, проводили заслуховування та наради. Та коли прийшов час розглядати проєкт бюджету Київщини на 2022 рік, очільник КОДА вирішив одноосібно визначити розподіл обласного бюджету загальним кошторисом в 5,5 млрд грн. У проєкті рішення про бюджет Київщини абсолютно не були враховані пропозиції та рішення Київської обласної ради, потреби комунальних підприємств, установ та закладів!

В нас не було мети виходити з кризою, яка сталась в стінах КОДА та КОР, в інформаційне поле. Але голова КОДА вирішив по-іншому, видавши кілька відео та постів, де звинувачував депутатів обласної ради в штучному небажанні скликати засідання сесії.

А апогеєм цього дійства став «мітинг» під стінами КОДА та КОР, учасники якого навіть не розуміли мету своєї участі (там)…».

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.