Пропали безвісті. Розшукуємо

Публікації Трибуни Праці

Очевидно, таких сумних фактів ми матимемо ще немало.
Жорстока, нічим не виправдана війна на знищення України як держави, а українців – як нації, котру розв’язала й з 24 лютого 2022 року вже відкрито веде самодержавна путінська Росія проти нашої демократичної країни, продовжує приносити смерті, горе й страждання в мільйони сімей.
Заполонивши прикордонну з Білоруссю Іванківщину, орда нелюдей у російській військовій формі, що прийшли немов би «визволяти» нас від «бендєровцев» й опускати рівень нашого європейського розвитку до свого москальського, накоїла за 35 днів тимчасової окупації накоїла багато різних бід. Грабували й знущалися над старими й малими, розстрілюючи в перші дні перехожих без попередження прямо на вулицях, викрадали молодих і літніх людей, жінок з дітьми.
Нещодавно один наш місцевий священнослужитель розповів мені про те, що виявив на спеціально обладнаній і в Білорусі базі для примусово вивезених з України громадян кількох жінок з дітьми з наших Нових Ладижич. Як він туди легально потрапив і чому, розповім в одному з наступних номерів газети.
А сьогодні публікую першу інформацію яка потребує обнародування. Для того, аби щось дізнатися про долю кількох наших земляків. Можливо, хтось щось знає про те, де вони чи що з ними сталося.
Це – список, який написав прибірський староста. В ньому імена п’яти жителів цього села, яких 19 березня ц.р. заарештували росіяни й вивезли (дуже хочеться сподіватися, що вони живі!) в невідомому напрямку. Можливо, у когось з наших читачів є якась і про них інформація. Редакція «Трибуни праці» й рідні цих чоловіків чекають на звістки.
Допомогу в розшуку людей, які потрапили в полон або зникли безвісті, надає Національне інформаційне бюро. Телефони його «гарячої лінії» – 1648 та +380 044 287 81 65.

Павло СМОВЖ.

Залишити відповідь