ГРІХ ЧИ НЕ ГРІХ ВБИВАТИ ВОРОГА-АГРЕСОРА?

Публікації Трибуни Праці

Таке запитання в прямому ефірі телемарафону 14 березня, на 19-й день війни, поставив ведучий своєму співбесіднику – блаженнійшому митрополиту Єпіфанію, предводителю Православної Церкви України.
Відповідь була конкретною, з посиланням на цитату з Біблії. Суть твердження з котрої зводиться до такого: якщо ти захищаєш друзів – це твій священний обов’язок. А ми, українці, – всі друзі в єдності своїй боронити від непроханого ворога рідну землю, дану нам Богом. І одностайність у цьому є виправданою.
А ще в тій телевізійній бесіді згадувався предводитель російської православної церкви Кирило Гундяєв. Який, виявляється, особисто благословив вояків своєї країни на братовбивчу війну. Й навіть якусь там ікону подарував, котра має забезпечити перемогу РФ над Україною й українцями…
От вам і справжнє лице РПЦ! Зокрема, її вищого духовенства, завжди політично вмотивованого, прямо підпорядкованого державній владі – на всіх етапах історичного розвитку РФ!
А також – лице путлєра і його камарильї, котра носить не лише військові мундири, а й священницькі ряси!
Що ж, слід сподіватися, що тепер, під час чергового геноциду українців росіянами більшість прихильників РПЦ по всьому світу, а насамперед – в Україні, швидко прозріли. Нарешті!.. І прозріють повністю, коли всьому світу стануть відомими всі звірства нелюдей зі зброєю в руках, яких благословив на це кадебістський служка Кирило Гундяєв.
А наші іванківські прихильники «єдиної православної московської віри» – ще й пригадають, що говорилося й писалося їм не так давно в «Трибуні праці» стосовно РПЦ та її «дочки» УПЦ (МП). Пропоную згадати, як майже 300 (!) жителів нашого селища пропонували малочисельній (всього 19 осіб) релігійній громаді УПЦ (МП) з її настоятелем протоієреєм Лонгіном об’єднатися з ПЦУ під проводом останньої. Тоді місцеві жителі – справжні патріотиУкраїни, які дружно і з розумінням підтримали створення національної автокефальної церкви – хотіли мирно дійти згоди, кому має належати і як використовуватися Храм Божий в Іванкові. Збудований, до речі, в основному, за кошти держбюджету.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.
15.04.2022 р.

Залишити відповідь