Наш персонал працював і під обстрілами

Публікації Трибуни Праці

Зараз в Україні немає жодної людини чи установи, кого не торкнулася війна. Іванківська громада – не виняток.
З 24.02.2022 р. наша лікарня функціонувала цілодобово у будь-яких умовах.
В Іванківській ЦРЛ немає бомбосховища, тому персонал працював і під обстрілами, навіть коли за кілька метрів від будівлі впав снаряд.
Кожен день роботи – маленька перемога.
Робота без водопостачання, часом під світлом ліхтариків. Робота, коли водночас до лікарні привезли 16 поранених в результаті ворожого обстрілу мирних жителів – наших земляків, частина з яких – з важкими пораненнями, необхідністю ампутацій кінцівок. Усі після огляду та медичного сортування були прооперовані.
Кожен день роботи – перемога життя над смертю.
За час окупації в пологовому відділенні нашої лікарні народилося 18 діток.
Кожен день роботи – неймовірна згрупованість персоналу. Адже частина наших працівників жила і працювала в лікарні усі дні окупації.
Кожен день роботи – це також неймовірна підтримка нас керівництвом громади, місцевими жителями та підприємцями. Це і хлопці, які велосипедами з навколишніх сіл привозили їжу. Це власники магазинів і аптек, які віддавали продукти та ліки для нашої лікарні.
Зараз допомога надходить звідусіль. Від зарубіжних дипломатичних представництв, депутатів Верховної Ради, громадських та релігійних організацій, громад інших країн та міст України. Це і продукти харчування, і різноманітні лікарські засоби, і медичне обладнання.
Для мене особисто кращі люди нашої держави – це бійці Збройних сил України та колектив Іванківської ЦРЛ.
Слава Україні!

Лариса ЦУП,
директор КНП ІСР «Іванківська ЦРЛ» (з поста у ФБ).

Залишити відповідь