ЧОМУ НЕ ПРАЦЮВАТИМУТЬ У НАС ФЕЛЬДШЕРСЬКІ ПУНКТИ

Публікації Трибуни Праці

У місцевих групах Фейсбуку з’явилися обурені пости користувачів, викликані тим, що на Іванківщині згортається робота фельдшерських пунктів. Людей можна зрозуміти. А владу місцеву, зокрема, депутатів селищної ради, які на своїй останній сесії (якраз перед початком війни) прийняли рішення про їх ліквідацію?..
З цього приводу скажу таке.
Інформація про це рішення через нашу газету з об’єктивних причин своєчасно не дійшла до населення і тепер для багатьох виявилася «снігом на голову». Номер «Трибуни праці» за 25 лютого ц.р., де я опублікував звіт про цю сесію ради, не був доставлений в Іванків, бо вже почалося війна і система розповсюдження преси була паралізована. Цей випуск газети пролежав у друкарні майже два місяці – аж до відходу російських окупантів з території Київської області. Отож був розповсюджений серед передплатників та населення Іванківщини лише нещодавно, разом з першим «воєнним» (восьмим у цьому році) номером. Там якраз і повідомлялося про ліквідацію фельдшерських пунктів у 37 наших населених пунктах та наводився їх перелік. Правда, без детального пояснення причин.
Роз’яснювальну роботу з цього приводу селищна рада почала тільки недавно, вже опісля прийнятого рішення й деокупації нашого краю. Зокрема, на її веб-сайті та сторінці в ФБ 25 квітня з’явилася ось така

Наталія РЕДЬКА.

Залишити відповідь