Не забуваймо: війна продовжується…

Блог редактора

Після звільнення 1 квітня населених пунктів нашої Іванківської ОТГ від 35-добової рашистської окупації з’явилося немало проблем, яких раніше не було. Одна з них – внутрірайонне та міжміське транспортне сполучення. Жителі багатьох сіл, які звикли до відлагодженого роками графіку перевезень пасажирів на різних маршрутах, в т.ч. до Києва, нині тимчасово позбавлені таких послуг. І, незважаючи на те, що війна в Україні продовжується, запит на них, безперечно, є.
Опублікування в місцевих групах соцмережі Фейсбук випущеного мною першого «воєнного» номера «Трибуни праці» у форматі PDF, який дозволяє читати газету в інтернеті, викликало схвальну оцінку дуже багатьох земляків. Особливо тих, хто тимчасово виїхав за межі свого рідного краю, але постійно цікавиться станом справ на Іванківщині також. І хоч так довго не може тривати (за такою вільно поширюваною інформацією стоїть клопітка й напружена праця людей, котра вимагає оплати), я все ж поки що йду на таке як редактор газети.
З’являється потроху вже й зворотний зв’язок читачів з редакцією. Ні, поки що не в плані подачі реклами, оголошень, вітань тощо: отримав прохання у відгуках про відновлення випуску нашої газети. Валентина Гарбаренко написала: «Дуже рада, що районна газета залишилась жити! В мене до вас прохання допомогти вирішити питання відновлення маршруту Страхолісся-Київ та інші. На даний час перевізник Гриненко знаходиться за кордоном нашої країни. Люди даних сіл залишились без найменшого спілкування з місцевою владою та вирішення необхідних життєвих питань. З повагою – мешканці сіл, прилеглих до траси Іванків-Страхолісся».
Так, проблема ця деякий час була. І її, безперечно, треба було якнайшвидше розв’язувати з користю для людей. Тому невдовзі питання вирішилось: курсування автобусів на цьому маршруті відновилося. Адже самі підприємці-перевізники зацікавлені в роботі з обопільною вигодою: і для себе, і для пасажирів.
Розважливі люди розуміють, чому не весь транспорт поки що працює на звичних маршрутах. Адже це зумовлено цілим рядом об’єктивних труднощів і причин. Серед них – не лише проблема з пальним, а ще й людський та інші фактори. Саме тому місцева та обласна влада неспроможні в деяких випадках швидко розв’язувати проблеми. Хоча, звичайно, люди правильно ставлять питання.
Не забуваймо: війна продовжується і всілякі труднощі, породжені нею, ми ще спостерігатимемо довго, на жаль.

Павло СМОВЖ.

Залишити відповідь