ВІДНОВЛЮЄМО ІНФРАСТРУКТУРУ. РОЗСЛАБЛЯТИСЯ ЗАРАНО…

Публікації Трибуни Праці

Такі розповіді я пишу й публікую нині в кожному номері газети на основі інформації, котрою ділиться на щотижневих нарадах з керівниками установ і підприємств, старостами Іванківської селищної ради її голова Тетяна СВИРИДЕНКО. А також – про що доповідають учасники таких нарад. З цього всього й складається картина ситуації, котру маємо на певну дату. Про викладене нижче мова йшла 29 квітня і 2 травня.
Освіта. З 17 шкільних автобусів нині «на ходу» 16. В результаті бойових дій та варварства окупантів у нашій громаді зруйновано чотири школи – у Кухарях, Жміївці, Олізарівці, Варівську . Вони, найвірогідніше, не будуть відновлені до осені. Тому для того, аби безпечно підвозити їх учнів до інших навчальних закладів, потрібно додатково ще 9 шкільних автобусів. ( Безпечно – це щоб усі діти сиділи на пасажирських місцях, а не стояли в набитому сторонніми пасажирами салоні).
Триває процес перепоховань наших земляків, які загинули в результаті бойових дій на території нашої громади. Близько 50 імен вже встановлені , робота над цим, а також перепохованням продовжується.
Також збираються дані про пошкодження житлового фонду. В громаді треба обстежити 1880 об’єктів. З них повністю зруйнованих будинків у нашій громаді понад 250.
Робиться усе можливе для відновлення роботи зруйнованих шкіл.
На території Іванківської громади зруйновано 12 мостів. Тривають роботи по налагодженню замість них тимчасових переправ.

Повністю із змістом даної публікації можна ознайомитися в форматі PDF. Передплачуйте таку можливість.

Павло СМОВЖ.

Залишити відповідь